fbpx

PRODUCENT ŚWIEC Z WOSKU PSZCZELEGO

 

 

Zapraszam serdecznie do współpracy hurtownie, sklepy, restauracje, hotele, kwiaciarnie, a także inne podmioty zainteresowane ofertą naszych produktów.

 

 

Jako producent oferuję świece z wosku pszczelego, które odlewane są ręcznie z należytą starannością i miłością do produktu. Wszystkie wzory świec dostępne są na stronie sklepu. Usiądź wygodnie, kliknij →https://krainawosku.pl/sklep/swiece/ i obejrzyj, a na pewno Cię zachwycą.

 

Świece odlewane z wosku pszczelego

Świece odlewane są z naturalnego wosku pszczelego. Dostępne na stronie świece o przeróżnych wzorach można wykorzystać na praktycznie każdą okazję np. Dzień Mamy, Dzień Kobiet, Dzień Nauczyciela, Dzień Babci i Dziadka, urodziny, imieniny, upominek dla gości czy klientów oraz wiele wiele innych okazji.

Wśród nich możemy wyróżnić:

Świece zwijane z węzy pszczelej

Ręcznie zwijane świece z węzy pszczelej, czyli plastrów wosku z wytłoczonymi komórkami pszczelimi. Dostępne wymiary na zamówienie:

  • x
  • x

Zestawy prezentowe

Świece zapakowane są w pudełka kartonowe gładkie, bądź z okienkiem. Sprawdzą się jako prezent czy upominek dla kogoś bliskiego, ważnego klienta albo gości weselnych.

 

Zależnie od oczekiwań, świece mogą być zapakowane w dowolne opakowanie na życzenie klienta. Zwykle są to woreczki celofanowe z firmową etykietą albo kartonowe pudełka obwiązane czerwoną wstążką.

 

Zapraszam do kontaktu pod adresem: kontakt@krainawosku.pl lub telefonicznie: +48 888 710 868. Jeśli potrzebujesz większej ilości świec zadzwoń, napisz odpowiednio wcześniej, by ustalić szczegóły realizacji zamówienia.

 

 

Świeczki na każdą okazję oraz ceny jakich nie znajdziesz nigdzie indziej!

Szeroka oferta produktów!

Dogodne terminy realizacji!

Dostawy na terenie całego kraju!

 

 

Zajrzyj do sklepu, wybierz swoje interesujące, miodem pachnące świece i zamów je już teraz.

Możesz zachwycić każdego!

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja pn. „Utworzenie na terenie „LGD – U Źródeł” firmy handlowo-produkcyjnej zajmującej się produkcją świec z wosku pszczelego oraz węzy pszczelej” mająca na celu aktywizację zawodową i stworzenie źródła dochodu poprzez uruchomienie działalności gospodarczej – produkcja i sprzedaż świec i węzy pszczelej. Współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”.
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.